Ekonto mBank vs Konto Direct ING

Ekonto mBank vs Konto Direct INGWielką popularnością na rynku wyróżniają się dziś dwa konta bankowe. Są to ekonto Mbank, oraz konto Direct ING. Oba zasługują na baczną uwagę klienta, albowiem ich cechy są pozytywne i świetnie spełniają oczekiwania odbiorców. Które z nich jest lepsze? Ekonto mBank vs Konto Direct ING – sprawdźmy.

Na które jednak warto się zdecydować? Warto przyjrzeć się warunkom poszczególnych kont, poczytać opinie dotychczasowych klientów a następnie określić, co dla nas jest najlepszym rozwiązaniem.

Konto w Mbanku

Niemalże nienaganną opinią cechuje się ekonto w Mbanku. Dlaczego? Odpowiedz na to pytanie jest bardzo łatwa, albowiem jest to konto w stu procentach darmowe. Wyjątkowość tego konta to jednak nie tylko brak opłat, których wszak nie uiścisz na jego otworzenie, a następnie prowadzenie.

Jeśli aktywnie korzystasz z konta nie zapłacisz także za posiadanie karty kredytowej. Wystarczy zrealizować transakcję na kwotę min. 100 zł miesięcznie, a już możesz cieszyć się jej bezpłatnym posiadaniem.

Krajowe przelewy przez internet?

Warto także zauważyć, że krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez Internet także są całkowicie bezpłatne, dlatego możemy wykonać każdego dnia ich wybraną ilość.

Ponadto korzystając z tego konta masz możliwość darmowego wyboru pieniędzy z bankomatów, którymi są: Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard.

Możliwości jest bardzo wiele i cechują się one bardzo przyjazną ofertą dla klienta, dlatego też na pewno warto z niej skorzystać.

Konto Direct ING

Właściwie trudno jednoznacznie zdecydować, które z kont czy MBank czy też Direct ING cechuje się lepszymi dla potencjalnego klienta opcjami. Otwierając konto w Direct ING także nic nie musimy za tą usługę płacić. Nie zapłacimy także za możliwość korzystania z karty Visa.

I tutaj istnieje korzystniejszy warunek aniżeli w mBanku, bo wcale nie musimy miesięcznie wydać kwoty 100 zł, aby mieć możliwość posiadania darmowej karty.

Warto wspomnieć, że korzystając z tego konta internetowego mamy możliwość automatycznie oszczędzać nawet na 3% posiadanych pieniędzy w ciągu miesiąca, a także mamy bardzo wygodny system zarządzania finansami osobistymi.

A zatem w walce Ekonto mBank vs Konto Direct ING to Ty musisz wybrać optymalne rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *